1004389. GOLVUR, vitmålat med förgyllningar, daterad 1840, Mora.

Höjd 181 cm.

Sprickor, färgskador, ett hjälp på ena tyngden saknas samt åldersslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Höjd 181 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1004389

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 281