Höjd 181 cm.

Sprickor, färgskador, ett hjälp på ena tyngden saknas samt åldersslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Höjd 181 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 90 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

Sverige: Gävle, Göteborg, Herrljunga, Kalmar, Karlshamn, Katrineholm, Linköping, Luleå, Malmö, Norrköping, Nyköping, Oskarshamn, Stockholm, Sundsvall, Umeå, Växjö, Örebro
90 EUR
Danmark: Köpenhamn
141 EUR
Finland: Helsingfors
141 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne
151 EUR
Sverige: Dörrleverans - Stockholm
170 EUR
Tyskland: Berlin, Hamburg, Köln
176 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
193 EUR
Spanien: Dörrleverans - Barcelona
195 EUR
Tyskland: Frankfurt/Main
195 EUR
Spanien: Dörrleverans - Madrid
243 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
273 EUR
Spanien: Dörrleverans - Andalusien, Galicien och Mallorca
338 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
349 EUR

Läs mer om leverans.

Ort
Helsingborg, Sverige
Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1004389

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 194