Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
BERNDT OLOF SJÖWALL. "Byväg, Öland", olja på duk, signerad.
1003389. BERNDT OLOF SJÖWALL. "Byväg, Öland", olja på duk, signerad.
ca 54x63 cm.
Mindre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 54x63 cm.
Mindre slitage.
Kalmar Auktionsverk
476