ERIK HÖGLUND. Skål på fot, glas, Boda, signerad.

1003340. ERIK HÖGLUND. Skål på fot, glas, Boda, signerad.

Graverad.
Höjd ca 13 cm, diameter ca 13,5 cm.

Bruksslitage. Botten med repor, smärre stötmärke.

Erik Höglund (1932–1998)

Gör en kostnadsfri värdering!

Graverad.

Erik Höglund (1932–1998)

Antal besök: 667