Vi har tyvärr inga föremål som matchar din sökning.
Nu så kommer julen, lite mörk och kulen, men ändå så kär.
Crafoord Auktioner i Malmö presenterar en temaauktion inför advent och jul. I temat återfinns advents- och julföremål från tidigt 1900-tal och fram till våra dagar. Allt från tomtar i keramik, julgranskulor från 1900-talets mitt. Adventsljusstakar i olika utföranaden, till Georg Jensens populära juldekorationer.
En gång blott om året så en fröjdefull jul vi få!