Vi har tyvärr inga föremål som matchar din sökning.
Stockholms Auktionsverk Düsseldorf/Neuss bjuder in till designkalas med över 100 utrop färg och form. Här erbjuds alster av bland andra Finn Juhl, Harry Bertoia, Charles Pollock och Mario Bellini. Tonvikten ligger på 1900-talets andra hälft med såväl teakmöbler från 50- och 60-talen som rena komfortdrömmar från 70-talet.
Välkomna!