GLAS, 8 st, Bömiska, 1900-talets första hälft.

1787496. GLAS, 8 st, Bömiska, 1900-talets första hälft.

Blått överfång med slipad dekor

Höjd ca 10,5 cm.

Slitage. Smuts.

Tema

Det dukade bordet

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 10,5 cm.

Slitage. Smuts.

Tema

Det dukade bordet

Antal besök: 571