WP EBERHARD EGGERS. "Am Anfang war das Wort", litografi, signerad, 1989.

1921124. WP EBERHARD EGGERS. "Am Anfang war das Wort", litografi, signerad, 1989.

Ca 84 x 59 cm.
Litteratur: M. Stoeber, "WP Eberhard Eggers, Das graphische werk, Band IV 1982-1989", sid. 107, nr 187.

Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 84 x 59 cm.

Oramad.

Antal besök: 824