723. EDUARDO CHILLIDA. ”Lorea”.

EDUARDO CHILLIDA. ”Lorea”.
723. 3771488. EDUARDO CHILLIDA. ”Lorea”.

Screentryck
Signerad och daterad 42/250
46x37,5 cm.

Liten rävning. Det har inte undersökts utan ram. Aluminiumram.

Nej, betalas av säljaren

Eduardo Chillida (1924–2002)

Slagauktion

Subasta de octubre 2024

Slagauktion

Gör en kostnadsfri värdering!

Screentryck
Signerad och daterad 42/250
46x37,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Eduardo Chillida (1924–2002)

Slagauktion

Subasta de octubre 2024

Katalognr
723
Antal besök: 466