Pierre Olofsson av Thomas Millroth. Med företal av Axel Liffner. Wiken, Höganäs 1992. Bibliofil utgåva med en signerad och numrerad originallitografi i färg. 4:o i ett blindpräglat linneband med illustrerat skyddsomslag. Rikt illustrerad. Nr. 214 av 300 ex.
Visningstider
Söndag 28 maj kl. 12-16
Onsdag 31 maj kl. 14-18
Torsdag 1 juni kl. 14-18
Fredag 2 juni kl. 14-18
Lördag 3 juni kl. 10-12