330. 1 par tunga glaskronor Blått och orange täckt glas med säkringar.

330. 431099. 1 par tunga glaskronor Blått och orange täckt glas med säkringar.

Ljusstakar av glas med massivt stativ, luftfickor, polerad rivning, daterad omkring 1970/80, osignerade. Höjd ca. 23 cm, ställ 11 cm.

Mindre tecken på åldrande.

Slagauktion

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre tecken på åldrande.

Katalognr
330

14. Auktion - Sommer 2016

Antal besök: 117