324. EUSTACHE LE SUEUR. EFTER. Saint Paul predikar i Efesos.

EUSTACHE LE SUEUR. EFTER. Saint Paul predikar i Efesos.
324. 2901959. EUSTACHE LE SUEUR. EFTER. Saint Paul predikar i Efesos.

Olja på duk
Baserat på originalet av Le Sueur tillverkat 1649 och bevarat i Louvren i Paris (nr inv. 8020).
120 x 97 cm.

Åldrig lack. Regency-stil ram i snidat och förgyllt trä.

Nej, betalas av säljaren

Slagauktion

Subasta junio 2023

Slagauktion

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
120 x 97 cm.

Nej, betalas av säljaren

Slagauktion

Subasta junio 2023

Katalognr
324

Subasta junio 2023

Pre-bidding is now open for our next auction on 30 June. Over 500 lots comprising jewellery, watches, antiques, silver, furniture, oriental art, porcelain, glass, design, painting and sculpture.

For any questions or to place your pre-bids please contact us at: soporte@balclis.com

Antal besök: 652