135. Vietnamesisk mandarinhatt från Nguyn-dynastin, från slutet av 1800-talet till början av 1900-talet.

135. 1860605. Vietnamesisk mandarinhatt från Nguyn-dynastin, från slutet av 1800-talet till början av 1900-talet.

Med lackerad och förgylld trälåda
39x27x27 cm (låda).

Vissa defekter och fel.

Slagauktion

Gör en kostnadsfri värdering!
Gör en kostnadsfri värdering!

39x27x27 cm (låda).

Vissa defekter och fel.

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
Rosellón S2
Katalognr
135

Subasta de octubre 2021

Antal besök: 12 459