711. MIGUEL BERROCAL. ”Torso Colon”.

MIGUEL BERROCAL. ”Torso Colon”.
711. 1697115. MIGUEL BERROCAL. ”Torso Colon”.

Avtagbar bronsskulptur
Signerad och numrerad 33/150. Tillverkad 1987. Bas i kromat stål. Op. 330. Bifogad monteringsanvisning numrerad 25/150
21,5x14x13,5 cm (mått på uppsättningen).

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Slagauktion

Subasta junio 2021

Slagauktion

Gör en kostnadsfri värdering!

Avtagbar bronsskulptur

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Slagauktion

Subasta junio 2021

Katalognr
711
Antal besök: 710