711. 1697115. MIGUEL BERROCAL. ”Torso Colon”.
Avtagbar bronsskulptur
Signerad och numrerad 33/150. Tillverkad 1987. Bas i kromat stål. Op. 330. Bifogad monteringsanvisning numrerad 25/150
21,5x14x13,5 cm (mått på uppsättningen).
Avtagbar bronsskulptur