689. JOSEP ROCA-SASTRE. Stilleben.

JOSEP ROCA-SASTRE. Stilleben.
689. 1694379. JOSEP ROCA-SASTRE. Stilleben.

Olja på duk
Signerad. På baksidan, signerad och daterad 1971
152x52 cm.

I gott skick. Träram.

Nej, betalas av säljaren

Slagauktion

Subasta junio 2021

Slagauktion

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
152x52 cm.

I gott skick. Träram.

Nej, betalas av säljaren

Slagauktion

Subasta junio 2021

Katalognr
689
Antal besök: 310