40. LEON TARASEWICZ, UTAN TITEL.

40. 1194493. LEON TARASEWICZ, UTAN TITEL.

Signerad och daterad Värnanäs 1985 a tergo, olja på duk 130x170 cm.
Proveniens:
Inköpt Galerie Nordenhake , Malmö 1986, därefter i arv till nuvarande ägare.

Slagauktion

Gör en kostnadsfri värdering!
Gör en kostnadsfri värdering!

Proveniens:

Crafoord höstauktion 2019

Visning 23 november kl. 11-14 och 25-29 november kl. 13-17 samt auktionsdagen 10-12.
Auktion lördagen 30:e november med start kl 12.00.

Antal besök: 1 854