OSCAR HULLGREN. "Övre Handölsfallet". Olja på pannå, signerad.

99998. OSCAR HULLGREN. "Övre Handölsfallet". Olja på pannå, signerad.

42 x 53 cm.

Lagning, smärre krackelyr.

Oscar Hullgren (1869–1948)

Gör en kostnadsfri värdering!

42 x 53 cm.

Lagning, smärre krackelyr.

Oscar Hullgren (1869–1948)

Antal besök: 1 119