BÄDDSOFFA, AB Herrljunga Möbelfabrik, 1960/70-tal.

999965. BÄDDSOFFA, AB Herrljunga Möbelfabrik, 1960/70-tal.

Längd 210 cm.

Bruksslitage samt torra resårband till madrass.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 210 cm.

Antal besök: 4 730