ROLF INGVAR KARLSSON. "Ölandsgård". Olja på duk, signerad och daterad 88.

99992. ROLF INGVAR KARLSSON. "Ölandsgård". Olja på duk, signerad och daterad 88.

72 x 60 cm.

Mindre repa.

Gör en kostnadsfri värdering!

72 x 60 cm.

Mindre repa.

Antal besök: 1 240