DIONÍS BENNÀSSAR. Kustutsikt och dans.

999472. DIONÍS BENNÀSSAR. Kustutsikt och dans.

Olja på pannå målad på fram- och baksida
På framsidan, signerad
36,5 x 44,2 cm.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

På framsidan, signerad
36,5 x 44,2 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 1 096