999201. LOCKURNOR, 2 st, porslin, Ming, Kina.

höjd 11 cm.

lagningar, nagg.

höjd 11 cm.

lagningar, nagg.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 25 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
25 EUR
Danmark
31 EUR
Finland, Norge, Storbritannien, Tyskland
35 EUR
Frankrike
37 EUR
Belgien, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Spanien, Åland
42 EUR
58 EUR
Cypern, Kanada, Malta, Turkiet, USA
75 EUR
98 EUR
111 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Ort
Göteborg, Sverige
Placering
2Vitrin
Föremålsnr
999201

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 197