BÖCKER, 2-stycken, Bengt Lindström samt Axel Olson.

999161. BÖCKER, 2-stycken, Bengt Lindström samt Axel Olson.

Axel Olson. Ögat som vakar. Signerad av Axel Olson
Bengt Lindström.. Lindströms grafik. I originalkasett. (grafiskt blad saknas).

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 596