STORT PARTI KERAMIK, ca 65 delar, 1900-tal.

99912. STORT PARTI KERAMIK, ca 65 delar, 1900-tal.

Bl.a Gustavsberg "Lagun", 2 majolikaassietter Villeroy Boch

Högsta höjd 31 cm.

Slitage, någon del med smärre nagg. Upsala-Ekebyfigurin lagad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd 31 cm.

Antal besök: 706