KAFFESERVIS, 3 delar, porslin, Jugend, Gustafsberg.

99909. KAFFESERVIS, 3 delar, porslin, Jugend, Gustafsberg.

Höjd 5,5 - 20,5 cm.

Bruksslitage, förgyllning med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 5,5 - 20,5 cm.

Antal besök: 560