PALLAR, 2 st, 1900-tal.

PALLAR, 2 st, 1900-tal.
999096. PALLAR, 2 st, 1900-tal.

Mått 36x36 cm, höjd 45 cm.

Slitage, repor, senare bemålade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 36x36 cm, höjd 45 cm.

Antal besök: 173