ÖRONLAPPSFÅTÖLJER, 2 st samt FOTPALL, Chesterfield-stil, 1900-talets slut.

99838. ÖRONLAPPSFÅTÖLJER, 2 st samt FOTPALL, Chesterfield-stil, 1900-talets slut.

Klädda i brunt läder. Fotpall, längd 55 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 7 637