LARS ERIK FALK. Färglitografi.

997987. LARS ERIK FALK. Färglitografi.

Konkret komposition. Signerad V/XXV. Daterad 1985.
13,5x25,5 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

13,5x25,5 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 339