NISSE ZETTERBERG. Litografi, signerad och daterad 1976.

99795. NISSE ZETTERBERG. Litografi, signerad och daterad 1976.

Motivets storlek. 42 x 32 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Motivets storlek. 42 x 32 cm.

Antal besök: 3 913