BIRGER LJUNGQUIST. Tavlor, 6 st, teckningar, signerade.

997867. BIRGER LJUNGQUIST. Tavlor, 6 st, teckningar, signerade.

ca 19x14 cm, 21x26 cm, 17x13 cm, 14x16 cm, 15x11 cm, 22x17,5 cm.

åldersslitage. ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 355