KG NILSSON. Färglitografii, signerad och numrerad 80/100.

99775. KG NILSSON. Färglitografii, signerad och numrerad 80/100.

Komposition med cirklar. Motivets diameter 38 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 738