LARS NORRMAN. LITOGRAFI, signerad.

997444. LARS NORRMAN. LITOGRAFI, signerad.

höjd 44 cm, bredd 55 cm.

åldersslitage.

Lars Norrman (1915–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 44 cm, bredd 55 cm.

åldersslitage.

Lars Norrman (1915–1979)

Antal besök: 386