BIRGER SANDZÉN. Olja på duk, signerad.

99729. BIRGER SANDZÉN. Olja på duk, signerad.

Gårdsinteriör med figurer. 42 x 57 cm.

Uppfodrad på duk. Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Uppfodrad på duk. Skador.

Antal besök: 2 167