SALONGSGRUPP, 4 delar, Karl Johan-stil, 1900-tal.

99719. SALONGSGRUPP, 4 delar, Karl Johan-stil, 1900-tal.

Bestående av soffa, 2 st stolar samt karmstol. Soffans längd ca 228 cm.

Slitage, solblekt, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, solblekt, skador.

Antal besök: 598