GERHARD LARSSON. Olja på duk, signerad GL.

99704. GERHARD LARSSON. Olja på duk, signerad GL.

Stilleben, 51 x 44 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stilleben, 51 x 44 cm.

Antal besök: 6 184