STEREOMÖBEL med SKIVSPELARE, STEREO, vinylskivor.

997010. STEREOMÖBEL med SKIVSPELARE, STEREO, vinylskivor.

Kenwood KT-33, Kenwood KA 33, Kenwood KD 22-R, Denon DR 800A.

Bruksslitage. ej funktionstestade, ingen funktionsgaranti lämnas. Vinylskivor ej genomgångna. Högtalare saknas. Lock med spricka, repor. Möjligen att fjärrkontoll saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 937