SVEN X:ET ERIXSON. Musiker, olja på pannå, signerad.

99683. SVEN X:ET ERIXSON. Musiker, olja på pannå, signerad.

Ca 33 x 24 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 33 x 24 cm.

Antal besök: 1 422