satsbord 2-delat, höjd 66 cm, bredd 34 cm, djup 40 cm, 2 st orientaliska bord, höjd 61 - 63 cm, bredd 43 - 46 cm, djup 33 - 39 cm.
Skador, slitage.
Skador, slitage.