BORD, 3 st, 1900-tal.

BORD, 3 st, 1900-tal.
99631. BORD, 3 st, 1900-tal.

satsbord 2-delat, höjd 66 cm, bredd 34 cm, djup 40 cm, 2 st orientaliska bord, höjd 61 - 63 cm, bredd 43 - 46 cm, djup 33 - 39 cm.

Skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
99631. BORD, 3 st, 1900-tal.

Skador, slitage.

Antal besök: 771