RÅTTSVANSKED, silver, 1600/1700-tal.

996315. RÅTTSVANSKED, silver, 1600/1700-tal.

Längd ca. 19 cm.

Bucklor. Mindre avskav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 19 cm.

Bucklor. Mindre avskav.

Antal besök: 1 021