TALLRIKAR, 2 st, Imari, Kina, 1700-tal.

99617. TALLRIKAR, 2 st, Imari, Kina, 1700-tal.

Dekor i Imari-färger. Diameter 23 cm.

Mindre nagg. Dekorbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre nagg. Dekorbortfall.

Antal besök: 884