SYBORD, valnöt/valnötsrot, 1800 tal.

99587. SYBORD, valnöt/valnötsrot, 1800 tal.

Svarvade kopplade ben.
Låda inehållande mindre lådor.
Höjd 77 cm, längd 59 cm, bredd 41 cm.

Knoppar till smålådor borta/skador.
Slitage/slagmärken/repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svarvade kopplade ben.

Slitage/slagmärken/repor.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 018