PARTI RÖLAKANSMATTOR (4). 1960/70-tal.

99583. PARTI RÖLAKANSMATTOR (4). 1960/70-tal.

Olika storlekar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olika storlekar.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 193