RULLBANDSPELARE, Sony, 1970-tal.

995640. RULLBANDSPELARE, Sony, 1970-tal.

Sony TC 378 rullbandspelare, tillverkningsår 1975-78
Bruksanvisning medföljer.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksanvisning medföljer.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 7 000