BORDSFOTOGENLAMPOR, 3 st.

BORDSFOTOGENLAMPOR, 3 st.
995581. BORDSFOTOGENLAMPOR, 3 st.

Extra kupa medföljer.
Höjd ca 44-54 cm inkl kupa.

Ålders samt bruksslitage. Brännare defekta. Rostangrepp. Bucklor. Kupor med lagningar, skador, nagg. En kupa nyproduktion. Ett brännarrör saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Extra kupa medföljer.
Höjd ca 44-54 cm inkl kupa.

Antal besök: 377