Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
THERESIA SANDSTRÖM. Marint motiv med fartyg, olja på duk, signerad och daterad.
99538. THERESIA SANDSTRÖM. Marint motiv med fartyg, olja på duk, signerad och daterad.
60 x 97 cm.
Krackelyrer.
Gör en kostnadsfri värdering!
60 x 97 cm.
Krackelyrer.
Auktionshuset Kolonn
780