OLOF BENANDER. Stadsbild, olja på pannå, signerad samt daterad -48.

99537. OLOF BENANDER. Stadsbild, olja på pannå, signerad samt daterad -48.

Ca 46 x 55 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 46 x 55 cm.

Antal besök: 1 826