Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
OLOF BENANDER. St Göran och Draken i Gamla Stan, olja på pannå, signerad samt daterad -47.
99534. OLOF BENANDER. St Göran och Draken i Gamla Stan, olja på pannå, signerad samt daterad -47.
Ca 33 x 41 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 33 x 41 cm.
Auktionshuset Kolonn
2 474