SAMLING ÖLBURKAR, 83 st, bl a Gränges flat top.

995344. SAMLING ÖLBURKAR, 83 st, bl a Gränges flat top.

Två burkar med "flat top". Höjd ca 15,5 cm.

Varierande skick. Slitage, rost, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 403