NEG NILSSON. Motiv från Ven, "Landskap med gult fält". Olja på duk. Signerad.

99530. NEG NILSSON. Motiv från Ven, "Landskap med gult fält". Olja på duk. Signerad.

73x100 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

73x100 cm.

Antal besök: 934