FERNANDO BELLVER. "Reed".

FERNANDO BELLVER. "Reed".
995106. FERNANDO BELLVER. "Reed".

Etsning. Signerad och numrerat 4/55. 161,4x74,5 cm.

Det har inte granskats utanför ramen. Med ram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 979