VINSTÄLL, smide, 19/2000-tal.

VINSTÄLL, smide, 19/2000-tal.
99492. VINSTÄLL, smide, 19/2000-tal.

Längd 43, bredd 35, höjd 96 cm.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och repor.

Antal besök: 1 186