HERMAN HÄGG. Kalmar slott. Olja på pannå. Signerad.

99491. HERMAN HÄGG. Kalmar slott. Olja på pannå. Signerad.

16x22 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

16x22 cm.

Antal besök: 1 658